• II Szkolny Turniej Tabliczki Mnożenia

• W piątek, 28 września, przypada Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

W czwartek podczas wszystkich przerw na górnym holu odbędzie się ,,Rozgrzewka przed Turniejem Tabliczki Mnożenia". Komisje składające się z nauczyciela i uczniów z klasy III Gimnazjum będą egzaminować z tabliczki mnożenia.
          Osoby, które bezbłędnie rozwiążą 5 przykładów w wyznaczonym czasie otrzymają tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Turniej Tabliczki Mnożenia, odbędzie się w piątek na czwartej godzinie lekcyjnej - klasy będą zapraszane do sali nr 1 w określonym porządku.

Życzymy miłej zabawy i liczymy na duże grono Ekspertów Tabliczki Mnożenia.