• PLAN LEKCJI

        • KLASA I

          Wychowawca: ALEKSANDRA KOŁACZKOWSKA

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1

          edu.wczesn.

           

          religia

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

           

          2

          edu.wczesn.

           

          W-F

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

           

          3

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          muzyka

           

           

          4

          W-F

           

          edu.wczesn.

           

          j.angielski

           

          informatyka

           

          W-F

           

           

          5

          j.angielski

            zaj.rozwijające  

          -----

            religia  

          -----

           

           

                                         

           

           

           

          KLASA II

          Wychowawca: MAGDALENA KUBASIK

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1

          edu.wczesn.

           

          zaj.rozwijające

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          2

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          religia

           

          W-F

           

          3

          j.angielski

           

          religia

           

          j.angielski

           

          informatyka

           

          edu.wczesn.

           

          4

          edu.wczesn.

           

          W-F

           

          edu.wczesn.

           

          muzyka

           

          edu.wczesn.

           

          5

          edu.wczesn.   -----  

          W-F

            edu.wczesn.  

          -----

           
                                       

           

          KLASA III

          Wychowawca: ANETA MUSIAŁ

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1

          edu.wczesn.

           

          W-F

           

          zaj. rozwijające

           

          informatyka

           

          zaj. rozwijające

           

          2

          edu.wczesn.

           

          j.angielski

           

          edu.wczesn.

           

          W-F

           

          edu.wczesn.

           

          3

          W-F

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          religia

           

          edu.wczesn.

           

          4

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          edu.wczesn.

           

          5

          edu.wczesn.

           

          religia

           

          -----

            edu.wczesn.  

          j.angielski

           
                                       

           

           

           

          KLASA IV

          Wychowawca: AGNIESZKA DRÓŻDŻ

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1

          technika

           

          j.polski

           

          j.polski

           

          religia

           

          -----

           

          2

          j.polski

           

          religia

           

          przyroda

           

          matematyka

           

          matematyka

           

          3

          matematyka

           

          matematyka

           

          historia

           

          j.polski

           

          W-F

           

          4

          plastyka

           

          przyroda

           

          informatyka

           

          j.angielski

           

          j.polski

           

          5

          W-F

           

          j.angielski

           

          j.angielski

           

          muzyka

           

          zaj.rozwijające

           

          6

          -----

            zaj. z wych.   W-F/ WDŻ II sem      

          -----

           

          7

           

                          W-F          
                                       

           

          KLASA VI

          Wychowawca: EWA ŁĘGOWIK

           

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

           

          1

          W-F

           

          historia

           

          technika

           

          W-F

           

          zaj. rozwijające

           

          2

          j.polski

           

          matematyka

           

          historia

           

          informatyka

           

          j.polski

           

          3

          biologia

           

          geografia

           

          W-F

           

          j.angielski

           

          matematyka

           

          4

          j.angielski

           

          j.polski

           

          j.polski

           

          matematyka

           

          j.angielski

           

          5

          zaj. z wych.

           

          plastyka

           

          matematyka

           

          j.polski

           

          -----

           

          6

          -----

           

          W-F

           

          WDŻ I sem.

           

          muzyka

            -----  

          7

           

            religia       religia      
                                         

           

          KLASA VII

          Wychowawca: MAGDALENA BUGARA

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1

          j.niemiecki

           

          fizyka

           

          informatyka

           

          matematyka

           

          historia

           

          2

          geografia

           

          biologia

           

          W-F

           

          chemia

           

          j.niemiecki

           

          3

          j.polski

           

          historia

           

          geografia

           

          j.polski

           

          j.polski

           

          4

          matematyka

           

          zaj. z wych.

           

          matematyka

           

          religia

           

          j.polski

           

          5

          plastyka

           

          W-F

           

          j.polski

           

          fizyka

           

          matematyka

           

          6

          j.angielski

           

          religia

           

          j.angielski

           

          biologia

           

          W-F

           

          7

          zaj. rozwijające

           

          j.angielski

           

          chemia

           

          muzyka

           

          W-F

           

          8

           

                WDŻ I sem          
                                       

           

          KLASA VIII

          Wychowawca: KATARZYNA POCHWAT

           

           

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

           

          1

          informatyka

           

          geografia

           

          W-F

           

          chemia

           

          fizyka

           

          2

          chemia

           

          historia

           

          j.polski

           

          j.angielski

           

          WOS

           

          3

          j.polski

           

          j.polski

           

          fizyka

           

          matematyka

           

          j.niemiecki

           

          4

          j.niemiecki

           

          religia

           

          WOS

           

          j.polski

           

          zaj. z wych.

           

          5

          matematyka

           

          matematyka

           

          historia

           

          j.polski

           

          W-F

           

          6

          W-F

           

          j.angielski

           

          matematyka

           

          religia

           

          EDB

           

          7

          j.angielski

           

          W-F

           

          MAT. do egzam.

           

          biologia

           

          zaj. rozwijające

           

          8

           

                WDŻ II sem          
                                         

           

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Widzowie
      • spwidzow@gmail.com
      • +48 34 320 28 08
      • Widzów ul. Żwirki i Wigury 16 42-282 Kruszyna
      • spwidzow@gmail.com
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Aktualności