• 5 GRUDNIA – ŚWIATOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

• 31.01.2020 23:27
      • 5 grudnia z okazji Światowego Dnia Wolontariatu uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej ,,MarzycielskaPoczta". Przed przystąpieniem do pracy zapoznali się z ideą i profilami dzieci ,, Marzycielskiej Poczty". Po raz kolejny nasi uczniowie ochoczo zaangażowali się w akcję pomocy dzieciom. Dla wybranych podopiecznych napisali listy i wykonali kartki z życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W sumie wysłaliśmy kilkanaście listów oraz kartek pełnych życzliwości i otuchy dla chorych dzieci. Mamy nadzieję, że ta akcja wpisze się na stałe w działania szkoły. Szkolny Klub Wolontariatu składa wielkie podziękowania dla Was wszystkich , którzy znaleźliście czas i ochotę, by pomóc dzieciom!