• AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT W JAMROZOWIŹNIE

• 05.10.2020 20:34
      • W grudniu 2019r. w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Jamrozowiźnie. W pomoc dla zwierząt Szkolny Klub Wolontariatu postanowił zaangażować mieszkańców Widzowa. Tym , którzy wsparli akcję, wręczano własnoręcznie upieczone i piękne opakowane pierniki. Łącznie zebrano kwotę 550 złotych, za którą zakupiono puszki z karmą.

Uczniowie wraz z opiekunem wolontariatu Panią Agnieszką Kuźnicką i wychowawczynią klasy VII Panią Arletą Łąpieś w lutym 2020r. odwiedzili schronisko  i przekazali zakupioną karmę opiekunom. Podczas wizyty uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji , związanych z pracą w schronisku.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnych zwierząt!