• "Razem na Święta" 2020

• 29.01.2021 16:01
      • W grudniu ubiegłego roku po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji MEN „Razem na Święta”. Celem akcji było zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym oraz budowanie więzi międzypokoleniowych. Szkolny Klub Wolontariatu poprosił uczniów, by włączyli się w tę akcję i razem postarali się o bezinteresowne zrobienie czegoś dobrego w tym trudnym czasie. Oczywiście prośba nie pozostała bez odzewu. Samodzielnie lub z pomocą rodziców przygotowali smakowite, pięknie ozdobione, korzenne wypieki. Tymi pierniczkami zostali obdarowani mieszkańcy Widzowa oraz Widzówka. Wspaniale było zobaczyć ich radość i uśmiech na twarzy. Ze względu na stan epidemii działania w ramach tej akcji miały bezpieczny i odpowiedzialny charakter.

Każdemu, kto pomagając, okazał wielkie serce, bardzo dziękujemy, jesteśmy przekonani, że dobro czynione powraca.....

wraz z opiekunem

Panią Agnieszką Kuźnicką