• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

31.08.2020

Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, która odbędzie się 1 września 2020r.

Msza Święta odbędzie się o godzinie 9:00 w kościele parafialnym w Widzowie, następnie prosimy o przejście uczniów do budynku szkoły. Spotkania z wychowawcami odbędą się w salach lekcyjnych.

Prosimy rodziców o niewchodzenie do budynku szkoły z wyłączeniem rodziców klasy pierwszej, których zapraszamy na wspólne spotkanie z wychowawcą.

Wychowawcami klas w roku szkolnym 2020/2021 będą:
            klasa I - Aleksandra Kołaczkowska (na czas nieobecności p. Renaty Pruciak)
            klasa II - Magdalena Kubasik (na czas nieobecności p. Leny Żmudzińskiej)
            klasa III - Aneta Musiał
            klasa IV - Agnieszka Dróżdż
            klasa VI - Ewa Łęgwik
            klasa VII - Magdalena Bugara (na czas pełnienia funkcji wychowawcy klasy I przez p.Aleksandrę Kołaczkowską)
            klasa VIII - Arleta Łąpieś

Rodziców uczniów klas pierwszych obowiązują maseczki ochronne, a wszystkich uczniów dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły.