• „Czas opuścić pokład, czas płynie jak rzeka”

29.06.2021

Nadszedł długo wyczekiwany czas dla wszystkich uczniów. 25 czerwca oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Był on trudny ze względu na czas nauki zdalnej, pełen wyzwań, nowych doświadczeń, ale również pełen sukcesów. Po raz ostatni spotkaliśmy się wszyscy w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy zasłużyli na wyróżnienie.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego zostało podzielone na dwie krótkie uroczystości pierwsza dla klas IV-VIII, a druga dla klas I-III ze względu na nadal występujące zagrożenie koronawirusem i przestrzeganiem rygoru sanitarnego. W tym ważnym dla uczniów dniu ich rodzice nie mogli brać udziału, dlatego zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń, aby nabrali siły i energii przed kolejnym rokiem szkolnym, do zobaczenia we wrześniu !!!

• Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat

23.06.2021

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych. Po zakończeniu wakacji szczepienia będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Materiały informacyjne znajdują się w zakładce KORONAWIRUS. Dodatkowych informacji udziela dyrektor szkoły w dniach 25, 29 i 30 czerwca br. w godzinach 14:00-17:00 w siedzibie szkoły.

• Wyniki konkursu ,,Zakładka do książki”

02.06.2021

W bibliotece szkolnej znajduje się dwadzieścia sześć pomysłowych, kolorowych zakładek, wykonanych przez uczniów. Ile pomysłów, tyle zakładek – a każda inna. Najczęściej są na nich rysunki lub wyklejanki, ale autorzy kilku prac wykorzystali też farby oraz technikę kolażu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymają nagrody: pamiątkowe dyplomy oraz książki.

Lista nagrodzonych uczniów:

kl. I – III