• Sprzątamy dla Polski

      30.09.2023

      Nasza szkoła bierze udział w akcji "Sprzątamy dla Polski", której finał planowany jest na 4 października 2023 r. Celem przedsięwzięcia jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja „Sprzątamy dla Polski”. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem m.in. Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji i Nauki.

     • BEZPIECZNA SZKOŁA KROKODYLKA TIRKA

      26.09.2023

      „Bezpieczna szkoła Krokodylka Tirka” to ogólnopolski projekt informacyjno-edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przed wakacjami w lekcji on line wzięli udział uczniowie klas 1-3.

      Dzieci poprzez zabawę utrwaliły i poznały podstawowe zasady bezpieczeństwa, przepisy obowiązujące na drogach i stali się świadomymi uczestnikami ruchu drogowego. Zajęcia przeprowadzone zostały przez inspektorów ITD , którzy w ciekawy sposób przekazali informacje  o odpowiedzialności na drodze. Zajęcie były pełne interakcji, uczniowie mogli zadawać pytania oraz brali  udział w  quizie. 
       Dzieci otrzymały upominki odblaskowe dzięki, kórym będą widoczne i bezpieczne na drodze.

     • „Odblaskowa szkoła”

      20.09.2023

      W rozpoczynającym się roku szkolnym, uczniowie naszej szkoły wezmą udział w konkursie „Odblaskowa szkoła”. Pierwsza edycja pilotażowego programu organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach ma na celu poznanie kreatywnych i nieszablonowych pomysłów młodych ludzi na kwestie związane z bezpieczeństwem. Konkurs ma na celu zwrócenie większej uwagi na konieczność wyposażenia uczniów, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły, w elementy odblaskowe, promowanie działań na rzecz bezpieczeństwa i popularyzowanie przepisów oraz zasad ruchu drogowego. Dotyczy to zwłaszcza dzieci szkół podstawowych. Przed nami wiele wydarzeń, akcji i spotkań związanych z „Odblaskową szkołą”, które będziemy na bieżąco relacjonować na stronie internetowej szkoły.

  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Deklaracja dostępności:  

   Deklaracja_dostepnosci.docx