• RAZEM NA ŚWIĘTA 2021

   RAZEM NA ŚWIĘTA 2021

   26.03.2022 12:00
   W grudniu ubiegłego roku po raz kolejny nasza szkoła dołączyła do akcji MEN ,,Razem na Święta", celem której jest zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym. Założeniem akcji jest również budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych. Szkolny Klub Wolontariatu poprosił uczniów o ponowne włączenie się do tej akcji, oczywiście prośba nie pozostała bez odzewu. Samodzielnie lub z pomocą rodziców przygotowali smakowite, korzenne wypieki, które przez wolontariuszy zostały ładnie spakowane. Tymi pierniczkami zostali obdarowani mieszkańcy Widzowa i Widzówka, na twarzach których można było zobaczyć radość i uśmiech. Ze względu na stan epidemii działania w ramach tej akcji miały bezpieczny i odpowiedzialny charakter. Wszystkim, którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy 🙂
  • ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM - 2021

   ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM - 2021

   26.03.2022 11:45
   W listopadzie ubiegłego roku Szkolny Klub Wolontariatu tradycyjnie wziął udział w akcji,, Zostań Świętym Mikołajem " na rzecz dzieci z Hospicjum Dziecięcego w Częstochowie. Przystępując do zbiórki kosmetyków pielęgnacyjnych, środków czystości, pampersów, słodyczy uczniowie ponownie wykazali się ogromnym zaangażowaniem. Wolontariusze zebrane rzeczy spakowali w pudła, które dostarczono do Fundacji ,,Częstochowskie Hospicjum dla Dzieci". Za okazaną pomoc wsparcie serdecznie wszystkim dziękujemy!
  • AKCJA CHARYTATYWNA,,ŚWIĘTY MIKOŁAJ NA KRESACH" 2021

   AKCJA CHARYTATYWNA,,ŚWIĘTY MIKOŁAJ NA KRESACH" 2021

   27.10.2021 20:17
   W październiku br. ponownie nasza szkoła przystąpiła do akcji charytatywnej organizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne „Kresy” pn.: „Święty Mikołaj na Kresach”. Pragniemy wyrazić podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do zbiórki słodyczy i artykułów szkolnych. Nasza społeczność szkolna po raz kolejny udowodniła, że w tym trudnym okresie, dzielenie się z bliźnimi jest nadal podstawową wartością.
   Szkolny Klub Wolontariatu
   wraz z opiekunem
   Panią Agnieszką Kuźnicką
  • AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ SERDUSZKA ALEKSA FILIPOWSKIEGO

   AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ SERDUSZKA ALEKSA FILIPOWSKIEGO

   16.04.2021 18:27
   "Kiedy pomagamy
   innym, pomagamy sobie,
   ponieważ wszelkie dobro,
   które dajemy, zatacza koło
   i wraca do Nas"
    
   Klub Wolontariatu Szkoły Podstawowej w Widzowie w niedzielę 21.02.2021r. włączył się w zbiórkę charytatywną na rzecz serduszka Olusia. O pomoc poprosił także mieszkańców Widzowa i Widzówka. Tym, którzy wsparli akcję, wręczono własnoręcznie upieczone przez wolontariuszki i pięknie opakowane muffinki. Dzięki hojności mieszkańców zebraliśmy kwotę 2150 złotych, która została przesłana na konto Fundacji Siepomaga. Wszystkim tym , którzy wsparli akcję dziękujemy za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość. Wierzymy ,że bezinteresownie okazane dobro zawsze powraca!
   Szkolny Klub Wolontariatu
   wraz z opiekunem
   Panią Agnieszką Kuźnicką
  • "Razem na Święta" 2020

   "Razem na Święta" 2020

   29.01.2021 16:01

   W grudniu ubiegłego roku po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji MEN „Razem na Święta”. Celem akcji było zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym oraz budowanie więzi międzypokoleniowych. Szkolny Klub Wolontariatu poprosił uczniów, by włączyli się w tę akcję i razem postarali się o bezinteresowne zrobienie czegoś dobrego w tym trudnym czasie. Oczywiście prośba nie pozostała bez odzewu. Samodzielnie lub z pomocą rodziców przygotowali smakowite, pięknie ozdobione, korzenne wypieki. Tymi pierniczkami zostali obdarowani mieszkańcy Widzowa oraz Widzówka. Wspaniale było zobaczyć ich radość i uśmiech na twarzy. Ze względu na stan epidemii działania w ramach tej akcji miały bezpieczny i odpowiedzialny charakter.

   Każdemu, kto pomagając, okazał wielkie serce, bardzo dziękujemy, jesteśmy przekonani, że dobro czynione powraca.....

    

    

   Szkolny Klub Wolontariatu

                                                                        wraz z opiekunem

   Panią Agnieszką Kuźnicką

 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Deklaracja dostępności:  

  Deklaracja_dostepnosci.docx